مدرسه تربیت اسلامی رشت

 

اهداف مجتمع آموزشی تربیت اسلامی رشت

مجتمع آموزشی تربیت اسلامی رشت، شامل پیش‌دبستانی، دبستان و دبیرستان دوره اول، با استعانت از خداوند متعال و با نیت تربیت نسلی نواندیش و بادرایت برای ساختن آینده ای روشن تاسیس و قریب به 30 سال در جهت نیل به این اهداف گام برداشته است.

امکانات و تجهیزات این مجتمع آموزشی در طول این سال ها پیوسته بیشتر و کاملتر گردید و سعی شده است از جهات مختلف در سطح مطلوبی قرار گیرد. پیشرفت مجموعه حتی در روزهای اوج شیوع کرونا نیز متوقف نشد و برای استمرار امر آموزش دانش آموزان، تدابیر ویژه‌ای برای زمان کرونا اتخاذ شد تا دانش آموزان در روزهای آموزش از راه دور نیز مشغول فراگیری امور درسی باشند.

این مجموعه همواره در کنار آموزش به اصل پرورش توجه ویژه داشته و سعی نموده تا با انتخاب معلمین و دبیران متعهد و دلسوز، در جهت تربیت دانش آموزان نیز فعال باشد. حضور مشاورین تحصیلی و رفتاری در کنار معلمین و دبیران نشان از اهمیت اصل روان شناسی در فرآیند آموزش و پرورش  این مجموعه دارد.

مدارس تربیت اسلامی رشت همواره تلاش می کند، در حد توان خدمتگزار قشرهای مختلف مردم باشد و در این راستا دانش آموزان مستعد و پرتلاش ولی کم بضاعت را درحد توان، حفظ، پرورش و باانگیزه تحویل اجتماع دهد.  

 

 

 

tarbiat eslami of Rasht schools address on the Google Maps

   آدرس: رشت، خیابان شهدا، پاستوریزه، خیابان پاستور 14، کوچه پرند، مدرسه تربیت اسلامی رشت

 ساعات کار: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 13

  تلفن دبستان و پیش دبستانی:  33841270

  تلفن دبیرستان: 33821234

  تلفن واحد حسابداری :  33832358

 ایمیل: Tarbiat.Eslami.School@gmail.com