تربیت اسلامی

 

تاریخچه مجتمع آموزشی تربیت اسلامی رشت

مجتمع آموزشی تربیت اسلامی رشت در سال 1370 با عنوان «مدرسه راهنمایی غیرانتفاعی تربیت اسلامی» تاسیس و با همکاری تعدادی از دبیران متعهد فعالیت خود را آغاز کرد.

در سال 1374 دوره‌های پیش دبستان و دبستان تربیت اسلامی رشت هم با کسب مجوزهای لازم تاسیس و شروع به جذب نوآموزان و دانش آموزان در مقاطع ابتدایی کردند. لازم به ذکر است که ساختمان این مجتمع احداثی و کاملا آموزشی بنا شده است.

مجتمع آموزشی تربیت اسلامی رشت یکی از قدیمی ترین و با ثبات ترین مدارس غیردولتی در حوزه آموزش و پرورش شهرستان رشت است که به پشتوانه‌ی بیش از 30 سال تجربه موفق آموزشی و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی مشغول فعالیت است.

این مجموعه در راستای گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، از سال 95 با تجربه اولین کلاس هوشمند و با استفاده از امکانات روز آموزشی دنیا و تعامل بیشتر دانش آموزان با معلمان قدم در مسیر هوشمندسازی برداشت و با استفاده از بهترین معلمین و دبیران و همچنین مفیدترین کتب کمک درسی در کنار کتب مرسوم، سعی در غنی کردن محتوی آموزشی کلاس های درس خود نموده است.

مدارس تربیت اسلامی رشت در ایام کرونا نیز یکی از پیشتازان آموزش از راه دور بودند به طوری که با نصب و تعبیه سیستم‌ها و نرم‌افزارهای آموزش از راه دور تخصصی در روزهای خطرناک کرونایی، امر آموزش دانش آموزان در آن روزها را متعهدانه ادامه دادند. این نرم‌افزارهای جدید نه فقط به صورت یک طرفه که با ایجاد یک ارتباط تعامل‌محور دوطرفه بین آموزگاران و دانش‌آموزان، در مقایسه با روش‌های یک‌طرفه، از کیفیت آموزشی به مراتب بالاتری برخوردارند.

مجتمع آموزشی تربیت اسلامی رشت در حال حاضر دارای کلاس‌های فعال در مقاطع پیش دبستان، دبستان و دوره اول دبیرستان است و آماده ثبت نام از دانش آموزان عزیز شما می باشد.  

 

 

 

tarbiat eslami of Rasht schools address on the Google Maps

   آدرس: رشت، خیابان شهدا، پاستوریزه، خیابان پاستور 14، کوچه پرند، مدرسه تربیت اسلامی رشت

 ساعات کار: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 13

  تلفن دبستان و پیش دبستانی:  33841270

  تلفن دبیرستان: 33821234

  تلفن واحد حسابداری :  33832358

 ایمیل: Tarbiat.Eslami.School@gmail.com