برگزاری جلسه هماهنگی دبیران 11 آبان 99

در جلسه هماهنگی دبیران دبیرستان غیردولتی تربیت اسلامی، به بررسی مشکلات تدریس در فضای مجازی، لزوم برگزاری کلاسها به صورت دقیق طبق برنامه اعلام شده، لزوم حاضر غایب کردن در کلاسهای مجازی و بررسی تعیین نمره واحد برای حضور فعال دانش آموزان در کلاسها، نحوه برگزاری آزمون های تستی و تشریحی در سایت مدرسه بحث و تبادل نظر شد و نیز توضیحاتی در مورد حل شدن مشکل اینترنت مجتمع و مزیت های برنامه بیگ بلو باتن نسبت به برنامه اسکای روم داده شد و در نهایت مقرر گردید:

1- سر ساعت 8:30 صبح کلاس درسی شروع و تا ساعت 12:45 دانش آموزان و دبیران در کلاس مجازی حضور داشته باشند. 

2- در اسرع وقت جلسه ای با حضور اولیای دانش آموزان برگزار گردد تا ضمن بیان وضعیت تشکیل کلاسها در شرایط کرونایی از آنها خواسته شود نهایت همکاری را جهت حضور کمی و کیفی دانش آموزان در کلاسهای مجازی بنمایند. 

3- عدم حضور دانش آموزان در هر کلاس درسی(بدون اطلاع قبلی)، باعث ثبت غیبت در لیست ماهانه گردد که در پایان هر ماه 10 نمره از 20 نمره مندرج در کارنامه ماهانه،  مربوط به همین حضور داشتن دانش آموز در کلاس لحاظ گردد. 

4- دانش آموزان موظف هستند، حتماً در کلاس مجازی حضور داشته باشند و اگر به هر دلیلی نمی توانند باید اولیای آنها به معاون آموزشی (دفتر دبیرستان ) اطلاع دهد. 

5- دانش آموزان موظف هستند هر زمانی که دبیر از آنها درخواست کرد میکروفون شان را باز کنند و به سوالات دبیر پاسخ دهند، در غیر این صورت غیبت محسوب خواهد شد. 

6- دبیران موظف گردیدند ضمن پاسخ گویی به سوالات دانش آموزان، حل کلیه تمرین های کتاب درسی را با مشارکت دانش آموزان در ساعت برگزاری کلاس انجام دهند. 

7- از دانش آموزان خواسته شود که در روند تدریس معلم مشارکت داشته باشند. این مشارکت شامل تولید محتوای آموزشی، تحقیق، کار عملی، جزوه یا پاورپوینت بوده و نمره تشویقی از سوی دبیر آن درس خواهند داشت.

 

tarbiat eslami of Rasht schools address on the Google Maps

   آدرس: رشت، خیابان شهدا، پاستوریزه، خیابان پاستور 14، کوچه پرند، مدرسه تربیت اسلامی رشت

 ساعات کار: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 13

  تلفن دبستان و پیش دبستانی:  33841270

  تلفن دبیرستان: 33821234

  تلفن واحد حسابداری :  33832358

 ایمیل: Tarbiat.Eslami.School@gmail.com