بخشنامه اداره آموزش و پرورش در خصوص شروع سال تحصیلی 1400-1399

اولیای عزیز، دانش آموزان گرامی؛

با توجه به وضعیت فعلی (شیوع ویروس کرونا)، و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مدارس موارد زیر را به اطلاع می رسانیم؛ 

 

  1.  پیروی و رعایت از دستور العمل های اجرایی شروع سال تحصیلی 1400 - 1399 وزارت آموزش و پرورش در راستای نحوه برگزاری کلاس های درس لازم الاجرا واجتناب ناپذیر است.
  2. مجهز و آماده سازی کلیه بخشهای مدرسه براساس پروتکل های بهداشتی وزارت بهداشت با توجه به شرایط کنونی شیوع کرونا در سطح کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و به نحومطلوب در دستورکار خواهد بود.
  3. با توجه به شرایط موجود بهداشتی وخطر آلودگی و همچنین محدودیت زمانی بدلیل رعایت فاصله اجتماعی و تقسیم بندی گروهی دانش آموزان برای حضوردر روزهای زوج وفرد به شکل جداگانه، 
  4.  به دلیل شرایط حاکم بهداشتی فرم لباس دانش آموزان همانند سال قبل تعیین میگردد و بنا به این تصمیم تهیه لباس فرم مشترک صرفا برای ورودی های جدید الزامی بوده و سایر دانش آموزان درصورت عدم نیاز وضرورت تعویض می توانند از فرم لباس سال تحصیلی قبل استفاده نمایند.
  5.  سرویس حمل و نقل دانش آموزان با توجه به شرایط شیوع بیماری براساس پروتکل های بهداشتی و سازکارهای فاصله اجتماعی برنامه ریزی میگردد لذا همراهی اولیا در این مهم مورد انتظار است.
  6.  با توجه به اعلام رسانه ها و مصاحبه های موجود در فضای رسانه، بازگشایی مدرسه در نیمه دوم شهریور (15 شهریور) وگروه بندی دانش آموز برای حضوردر روزهای زوج و فرد و آموزش با روش تلفیقی حضوری و غیرحضوری (مجازی) محتمل است.
  7. در راستای اجراء دروس مجازی و ارایه آن به شکل آنلاین و آفلاین به دانش آموزان در منازل، معلمین و دبیران مدرسه، علاوه بر استفاده از تجارب گذشته ، ارتقاء سطح فنی کادر مدرسه، توانمند سازی پرسنلی بهره مندی از تجهیزات روزآمد و تشکیل اتاق فکر و بهره مندی از مشاورین کشوری اقدام به تهیه فیلم های آموزشی  می نمایند  که در ایام شروع سال تحصیلی با کیفیت عالی ارایه می گردد.
  8.  با توجه به موارد اعلام شده دربندهای فوق این مدیریت آمادگی دریافت وتاثیرگذاری هرگونه پیشنهاد خوب وسازنده شما اولیاء محترم جهت پیشبرد و کیفیت بخشی آموزش سال تحصیلی آتی رادارد.

به امید سلامتی همه مردم و ریشه کنی هر چه زودتر این ویروس منحوس.

 

tarbiat eslami of Rasht schools address on the Google Maps

   آدرس: رشت، خیابان شهدا، پاستوریزه، خیابان پاستور 14، کوچه پرند، مدرسه تربیت اسلامی رشت

 ساعات کار: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 13

  تلفن دبستان و پیش دبستانی:  33841270

  تلفن دبیرستان: 33821234

  تلفن واحد حسابداری :  33832358

 ایمیل: Tarbiat.Eslami.School@gmail.com